Hakkımızda
BİLGE TEKNİK KONTROL
what we do

BİLGE TEKNİK KONTROL

2014 yılında kurulmuş, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında Periyodik Teknik Kontrol ve Ölçümler konusunda faaliyet gösteren bağımsız tarafsız ve güvenilir bir uygunluk değerlendirme kuruluşudur. 2016 yılında TÜRKAK tarafından akredite olmuş A Tipi Muayene Kuruluşudur.

Bünyesinde bulundurduğu kendi branşlarında uzman ve yetkin Makine ve Elektrik Mühendisleriyle; Basınçlı Kapların Muayeneleri, Kaldırma İletme Ekipmanlarının Muayeneleri, Yürüyen Merdiven ve Bantların Kontrolleri, Elektriksel Ölçüm ve Muayeneler, İş Makinalarının Kontrolleri, Makine ve Tezgahların Kontrolleri, Yangın Tesisatı Kontrolleri, Yangın Pompa Performans Testleri, Havalandırma Tesisatı Kontrolleri, Doğalgaz Tesisatlarının Kaçak Kontrolleri, Raf Sistemlerinin Kontrolleri gibi faaliyetleri “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliğine” göre gerçekleştirmektedir.

Bilge Teknik Kontrol; aldığı sorumluluğun bilincinde, hızlı ve sürekli kendini geliştiren, uygun metotlar, kontrol cihazları ve uzman personelleri ile bilgeliği teknikle birleştirerek tam zamanında ve yerinde hizmet sunmaktadır. Kalitesi ve kurumsal yapısı ile sürekli “Bir Adım Önde” anlayışıyla müşterilerine sektörün değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme ve memnuniyet oluşturma esasına dayalı hizmetine en iyi şekilde devam etmektedir.

Periyodik Muayeneleriniz için fiyat teklifi ve danışmak hizmetleri için bizle iletişime geçebilirsiniz

subscribe
🍪 Sitemizi kullanarak çerezler izin vermektesiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.